SUPA24
123 645 €
(2 631 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Lubelska, Rzeszów

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na wysokim parterze w świetnej lokalizacji – przy ul. Krzywoustego ...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Lubelska, Rzeszów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Magdalena Trojak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu