SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 650 €
(2 457 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Dynowska, Rzeszów

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Opis:
2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku w nowej inwestycji przy ul. Dynowskiej w Rzeszowie. ...

Kat:
4. kat od 5
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Dynowska, Rzeszów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Adam Wojciechowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu