SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
134 161 €
(2 917 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Iwonicka, Rzeszów

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

GOTOWE DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | OS. PROJEKTANT | BALKON | WYSOKI STANDARD

Opis:
Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położo...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Iwonicka, Rzeszów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Magdalena Trojak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu