SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
81 887 €
(1 780 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Warszawska, Rypin

spavaća soba3
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu,...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Warszawska, Rypin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu