Popis ponuda
5
55 086 €
(2 119 € / m²)
Prodaja
2
1
26 m²
Henryka Dąbrowskiego, Rumia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
26 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
| SŁONECZNE | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | DO WEJŚCIA | CENTRUM | BLISKO PARK ORAZ DWORZEC SKM | WEJHEROWO
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Namješteno
Kat:
2. kat od 2
Dob ponude:
233dana
Ažurirano:
16dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Henryka Dąbrowskiego, Rumia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Dawid Putzig
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA