SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
91 973 €
(1 508 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Gębarzewska, Radom

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 61,94 m² - Radom, ul. Gębarzewska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,94 m², położone na 3. piętr...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Gębarzewska, Radom
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pozysk nieruchomosci - Adam Brzezinski POZYSK NIERUCHOMOSCI - ADAM BRZEZINSKI

Adam Brzeziński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu