SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
82 401 €
(1 585 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Osiedlowa, Radom

spavaća soba3
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - Osiedlowa, RADOM Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, ...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Osiedlowa, Radom
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Podkowa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu