SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 291 €
(1 528 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Stanisława Brzóski, Przemyśl

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

WRÓBLEWSKIEGO - MIESZKANIE 2 -POK, PARTER 46,5M , LOGGIA
Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Stanisława Brzóski, Przemyśl
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"

Slični oglasi

Slično u inozemstvu