SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
152 940 €
(1 366 € / m²)
Prodaja
4
1
112 m²
Juliusza Słowackiego, Przemyśl

spavaća soba4
stan112 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Sprzedam przestronne (112,70m2) i komfortowe mieszkanie przy ul. Słowackiego w Przemyślu.
Opis i układ:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kam...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloDrveni podPločiceNakon renovacije

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 96dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Juliusza Słowackiego, Przemyśl
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"

Slični oglasi

Slično u inozemstvu