SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
124 170 €
(2 343 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Michałowska, Poznań

spavaća soba3
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo ja...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Michałowska, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Agnieszka Majchrzak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu