SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
119 721 €
(2 784 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Naramowicka, Poznań

spavaća soba1
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m². Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Naramowicka, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Ewa Korbus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu