SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
187 448 €
(2 840 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Sielawy, Poznań

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Sielawy, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX POLSKA

Weronika Filipiak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu