SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
211 066 €
(3 104 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Żelazna, Poznań

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzenia Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub ...

Kat:
1. kat od 5
Dob ponude: 88dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Żelazna, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX POLSKA

Anna Jańczak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu