SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
233 912 €
(3 342 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Starołęcka, Poznań

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie
**Kupujący nie płaci prowizji dla biura**
Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,53 m...

Ostalo
Dob ponude: 331dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

Starołęcka, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva

Slični oglasi

Slično u inozemstvu