SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
174 074 €
(2 720 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Klemensa Janickiego, Poznań

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

# Jeżyce# centrum# kompletne mieszkanie # okna na południe# duży balkon 7,6m2 - wejście z 2 pokoi# możliwość zamknięcia kuchni ścianą# dużo miejsca na...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

Klemensa Janickiego, Poznań
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva

Slični oglasi

Slično u inozemstvu