SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
58 623 €
(1 675 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rogozińska, Piła

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,7...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rogozińska, Piła
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grupa Furman Nieruchomości

Patrycja Szulc

Slični oglasi

Slično u inozemstvu