SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
96 386 €
(1 205 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Ludowa, Piła

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej...

Kat:
9. kat od 10
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Ludowa, Piła
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Renata Węgrzynowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu