SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
93 800 €
(1 031 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Śródmiejska, Piła

spavaća soba3
stan91 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,...

Ostalo
Dob ponude: 47dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Śródmiejska, Piła
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grupa Furman Nieruchomości

Katarzyna Kanabaj

Slični oglasi

Slično u inozemstvu