SUPA24
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, drveni pod, renoviran
Kuhinja; kućanski aparati, renoviran, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod, pločice
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, renoviran, drveni pod
97 160 €
(2 159 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Warszawska, Pabianice

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej.
Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyj...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Warszawska, Pabianice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bank Nieruchomości

Agnieszka Rogula

Slični oglasi

Slično u inozemstvu