SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 362 €
(2 217 € / m²)
Prodaja
4
1
117 m²
Stanisława Moniuszki, Pabianice

spavaća soba4
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowy apartament o powierzchni 117,55 m.kw usytuowany na parterze jednorodzinnego budynku...

Namješteno
Dob ponude: 436dana
Ažurirano: 436dana

Lokaliteti

Stanisława Moniuszki, Pabianice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BESTATE Wrocław

Agnieszka Markowicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu