SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
103 745 €
(2 161 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Ernsta Wiecherta, Olsztyn

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16.LokalizacjaNieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztyni...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Ernsta Wiecherta, Olsztyn
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Dominik Jasiński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu