Popis ponuda
13
13
13
129 252 €
(2 810 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Miła, Oława
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
46 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej.
Lokal ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Miła, Oława
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.