SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
159 911 €
(1 454 € / m²)
Prodaja
4
2+
110 m²
Ksawerego Dunikowskiego, Nowy Sącz

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie wygodę, komfort oraz dużą przestrzeń, a centrum miasta chcą mieć na wyciągnięcie ręki.

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Ksawerego Dunikowskiego, Nowy Sącz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Loft 4 Nieruchomości

Paweł Dziuba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu