SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 885 €
(1 891 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Nawojowska, Nowy Sącz

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro nieruchomości IMPERIUM oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 położone na dziewiątym piętrze, które oferuje komfort życia w sercu...

Namješteno
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Nawojowska, Nowy Sącz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Imperium

Magdalena Ojrzanowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu