SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 801 €
(2 351 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Droga Męczenników Majdanka, Lublin

spavaća soba3
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej części dzielnicy Bronowice w Lublinie. To przestronne, 45,3-metrowe miesz...

Ostalo
Dob ponude: 459dana
Ažurirano: 446dana

Lokaliteti

Droga Męczenników Majdanka, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Beata Respond- Cicha

Slični oglasi

Slično u inozemstvu