SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
127 009 €
(2 702 € / m²)
Prodaja
3
1
47 m²
Tomasza Zana, Lublin

spavaća soba3
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferuję mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, po generalnym remoncie, wykonane w wysokim standardzie. Mieszkanie charakteryzuje się dużym, prze...

Ostalo
Dob ponude: 497dana
Ažurirano: 474dana

Lokaliteti

Tomasza Zana, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ROYAL NIERUCHOMOSCI LUBLIN

Mikołaj Śliwa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu