SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
79 930 €
(1 903 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Konopnicka, Lublin

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Konopnickiej. Usytuowanie nieruchomości stwarza nowemu właścicielowi możliwość zamieszkania ...

Kat:
3. kat od 3
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Konopnicka, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Piłat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu