SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
104 824 €
(2 688 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Bazylianówka, Lublin

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-pokojowe mieszkanie z panoramą Starego Miasta | Ponikwoda | Bazylianówka | duży balkon

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe położone przy ul. Bazylianów...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Bazylianówka, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Marlena Barańska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu