SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
133 881 €
(2 789 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Bartosza Głowackiego, Lublin

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka ak...

Plin
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Bartosza Głowackiego, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SMERECKI

Artur Sawa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu