SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
150 692 €
(3 014 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Konstantego Józefa Rayskiego, Lublin

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

| Do sprzedania wyjątkowe, pięknie wykończone mieszkanie zaaranżowane według projektu architekta wnętrz, znajdujące się w wyśmienitej lokalizacji - b...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Konstantego Józefa Rayskiego, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ANMA - MK

Marcin Kuczyński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu