SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
258 740 €
(2 724 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
95 m²
Stanisława Dubois, Lublin

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i ł...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Stanisława Dubois, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SMERECKI

Maciej Smerecki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu