Popis ponuda
13
13
13
195 465 €
(2 917 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Nałęczowska, Lublin
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
67 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią – ul. Nałęczowska, os. Nałęczowska Deweloper : Galadom
Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie nr M77 o...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Kat:
3. kat od 7
Dob ponude:
40dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Nałęczowska, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.