SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
112 960 €
(2 627 € / m²)
Prodaja
3
1
43 m²
Droga Męczenników Majdanka, Lublin

spavaća soba3
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 (a w rzeczywistości 46m2) usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku z 1975 roku zlokalizowanym w...

Namješteno
Dob ponude: 210dana
Ažurirano: 151dana

Lokaliteti

Droga Męczenników Majdanka, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Mateusz Kuszniar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu