Popis ponuda
16
16
16
88 158 €
(2 671 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Matki Teresy z Kalkuty, Lublin
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
33 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY **
** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **
CZUBY Płn : polecam do zakupu ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Dob ponude:
233dana
Ažurirano:
168dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Matki Teresy z Kalkuty, Lublin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.