SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
39 847 €
(2 846 € / m²)
Prodaja
1
1
14 m²
Bratysławska, Łódź

spavaća soba1
stan14 m²
kupaonice1

Robert Szeidl
tel: 602 101 602
Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. p...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Bratysławska, Łódź
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Robert Szeidl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu