SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
104 924 €
(1 841 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Świętego Jerzego, Łódź

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1

Robert Szeidl
tel.: 602 101 602
Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokaliz...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Świętego Jerzego, Łódź
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Robert Szeidl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu