SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
50 287 €
(2 286 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Rewolucji 1905 r., Łódź

spavaća soba1
stan22 m²
kupaonice1

Patrycja Górskie
tel : 602 101 602
Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych a...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rewolucji 1905 r., Łódź
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Patrycja Górska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu