SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 646 €
(1 340 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Zbocze, Łódź

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferuję na sprzedaż oryginalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w spokojnej, zielonej dzielnicy. Idealne dla osób szukających komfortowego...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 186dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Zbocze, Łódź
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lideron sp. z.o.o.

Andrzej Kretek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu