Popis ponuda
20
20
20
118 697 €
(2 374 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Złotoryjska, Legnica
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
50 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132 Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy/ Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Kat:
3. kat od 4
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Złotoryjska, Legnica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.