SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 400 €
(3 392 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Blacharska, Kraków

spavaća soba3
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania i osobistego przekonania się o unikalności tej oferty.

Nieruchomość oferuje wysoki standard wykońc...

Namješteno
Dob ponude: 451dana
Ažurirano: 444dana

Lokaliteti

Blacharska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Alicja Czerwonka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu