SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
113 106 €
(5 141 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Szewska, Kraków

spavaća soba1
stan22 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Klimatyczna kawalerka w centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 23m2 położone na parterze w kamienicy niedaleko Teatru Bagatela. Skł...

Ostalo
Dob ponude: 460dana
Ažurirano: 459dana

Lokaliteti

Szewska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SUPEROPCJA

Agata Wajda-Kucharzyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu