SUPA24
216 127 €
(3 377 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Szuwarowa, Kraków

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,59 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ulicy Szuwarowej. Mieszkanie znajduje się na 1 pię...

Ostalo
Dob ponude: 487dana
Ažurirano: 486dana

Lokaliteti

Szuwarowa, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Paulina Michalska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu