SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
219 320 €
(5 483 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Grzegórzecka, Kraków

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM – GRZEGÓRZKI, UL. GRZEGÓRZECKA – WYSOKI STANDARD LOKALIZACJA: Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizow...

Kat:
4. kat od 7
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grzegórzecka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Livinder

Gabriel Rogała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu