SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 609 €
(5 887 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Mogilska, Kraków

spavaća soba2
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 50m2 - Młyny Mogilska LOKALIZACJA: Położenie inwestycji pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich atutów...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Mogilska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta

Slični oglasi

Slično u inozemstvu