SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
186 056 €
(3 959 € / m²)
Prodaja
3
1
47 m²
Celna, Kraków

spavaća soba3
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Celna, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Monika Sosnowska-Rainer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu