SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
174 220 €
(3 787 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Stelmachów, Kraków

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Stelmachów, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Natalia Słomka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu