SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
100 113 €
(4 551 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Kobierzyńska, Kraków

spavaća soba1
stan22 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o powierzchni ok. 23 m² , zlokalizowany w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z windą, ...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Kobierzyńska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Norbert Borowiak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu