SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 233 320 €
(8 241 € / m²)
Prodaja
5
2+
271 m²
Podgórska, Kraków

spavaća soba5
stan271 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny....

Kat:
8. kat od 9
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Podgórska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Slični oglasi

Slično u inozemstvu