SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
266 376 €
(3 805 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Armii Krajowej, Kraków

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamenty zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna za...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Armii Krajowej, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Slični oglasi

Slično u inozemstvu