SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
219 071 €
(5 216 € / m²)
Prodaja
3
1
42 m²
Paulińska, Kraków

spavaća soba3
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze pon...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Paulińska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu